Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK Empty
MesajKonu: ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK   ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK Icon_minitimeSalı Ocak 08 2013, 21:14

ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK One-direction-billboard-magazine+zayn+malikİngiltere'de yayınlanan X-Factor yarışmasıyla dünya çapınca büyük üne kavuşan One Direction grubu, şu sıralar Take Me Home ismini verdikleri ikinci stüdyo albümleri ile dünya genelinde fırtınalar estiriyor. Bu yıl Billboard tarafından hazırlanan 2012 yılının öne çıkan single'ları listesinde 1. sırada yer alan grup, Billboard dergisinin yeni sayının kapağında yer aldı. Derginin ön kapağında “2012 Yılının En Yeni Sanatçı″ başlığıyla da onurlandırılan grup, dergi ile teker teker röportaj gerçekleştirdi. Şimdi Grubun 19 yaşındaki Zayn Malik ile yapılan röportaja göz atmaya ne dersiniz?

BILLBOARD: Billboard tarafından 2012'de En Yeni Sanatçı seçildiniz, kutlarım. Nasıl hissediyorsunuz?
ZAYN MALIK: 2012'nin bizim için ne anlama geldiğini kelimelerle ifade etmek çok zor. Geçen yıl bizim için inanılmaz bir yıl oldu, ama bizim ilk albümümüzün listelerde bir numara olduğunda tam anlamıyla mest olduk. Biz İngiltere dışından da bu kadar çok destek alacağımızı beklemiyorduk. Ve biz sekiz ay sonra ikinci albümümüzü çıkardık ve yeniden listelerde 1.sıralarda yer aldık. Böyle şeyler pek gerçekleşmez, bunun farkındayız. Biz bu konu hakkında inanılmaz derecede alçak gönüllüyüz. Wow, bizi buralara kadar yükselten hayranlarımız için teşekkür etmek dışında ne diyebiliriz ki.

BILLBOARD: Bir çok insanın One Direction'ın müziği ile bağlantı kurması seni şaşırtıyor mu? Herhangi bir türde eğilim peşinde misin?
ZAYN MALIK: Asıl inanılmaz olan şey ise biz her yere uyacak şekilde olması için uğraşmadık Biz her şeyi ile uygun olmayacak bir ses yapmamız gerekiyordu. Biz tamamen bize özgün ve kişisel bir şey yapmak istedik. Biz işte bu One Direction'ın müziği dedirtecek bir şeyler yapmak için çok uğraştık. İlk başta bunu yapmak oldukça zor oldu ama ortaya çıkan müzikten dolayı gerçekten mutluyum.
BILLBOARD: Kişisel zevklerin ne, son zamanlarda ne dinliyorsun?

ZAYN MALIK: Biliyor musun, ben aslında kendimi çok şanslı görüyorum. Benim müzikal zevkim daha önce çok alakasız olmasına rağmen şuan bir pop grubundayım. Kelimenin tam anlamıyla ben R & B ve hip-hop dinliyordum ve düşündüm ve kendime dedim ki tamam bu kadar ve müzikte bu kadardı Benim bir tür güvercin yuvam vardı, diğerlerinden farklı müzik zevklerim vardı. Ve bu sayede benim zevkim genişledi sayılır.Şimdi çok daha farklı şeyler dinliyorum. Kings of Leon ve The Script gibi. Daha önce duymadığım ama gerçekten bir sürü harika grup var ve şimdi onları dinliyorum.
BILLBOARD: Madison Garden Showunuzda Wheatus'un "Teenage Dirtbag" şarkısını coverladınız Bu fikir kime aitti?
ZAYN MALIK:Fikir Louis'den geldi. 'Teenage Dirtbag' dedi ve bir dakika sonra ben dışında herkes 'hadi yapalım' havasına girdi. Hepsi gülmeye başladı.Bu şarkıyla büyümüş olsakta, ilk önce yapamayacağımızı düşünmüştüm ama iyi iş çıkarttık.

BILLBOARD: Sizler Drew Bress ile birlikte Pepsi için bir reklam çektiniz. Reklam çekimlerinden önce onun kim olduğunu biliyor muydun?
ZAYN MALIK: Açıkçası Amerikan futbolu İngiltere'de o kadar da büyük bir olay değil, o yüzden Drew Bress hakkında pek bir şey duymamıştım. Sadece onun büyük bir futbolcu gibi bir şey olduğunu biliyordum. O büyük bir yıldız ve bu yüzdende onunla tanışmadan önce biraz endişeli ve gergindim. Sanırım Niall onun kim olduğunu biliyordu. O gerçekten çok havalı ve oldukça komikti, sürekli kahkaha atıyordu. Pepsi reklam çekimlerinde gerçekten çok eğlendik.

ONE DIRECTION, BILLBOARD 2012 | ZAYN MALIK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ONE DIRECTION BILLBOARD 2012 | LIAM PAYNE RÖPORTAJI
» ONE DIRECTION BILLBOARD 2012 | HARRY STYLES RÖPORTAJI
» One Direction hayranları Zayn Malik'in Ramazan'ını kutluyor
»  Zayn Malik'e Yönelik Korkunç Hakaret - "Zayn Malik Terörist"
» Zayn Malik