Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik!

YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! Empty
MesajKonu: Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik!   Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! Icon_minitimeCuma Haz. 22 2012, 23:56

19 yaşındaki güzel oyuncu Miley Cyrus, bir süredir flört ettiği 22 yaşındaki sevgilisi Liam Hemsworth'un evlenme teklifini kabul etmiş ve düğün hazırlıklarına başlamıştı. Bir yandan da kilo verme işlerini hızlandıran genç şarkıcı için tasarımcılar yarışa girdi! Miley Cyrus'un gelinliği hakkında hiç bir bilgi yok. Ancak ünlü tasarımcılar onun için gelinlik tasarlamaya başladı...

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 8fyhq

VAL STEFANI

Bohem tarzda hazırlanan bu elbise, kesiklerle dantellerin birleşiminden oluşuyor. Val Stefani sofistike ve zarif bu elbiseyi Miley Cyrus için tasarladı.

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 8fylm

ANNE BARGE

Anne Barge Miley'in cesur tarafını yansıtmak ve öne çıkarmak istediği söyleyerek, onun için Vintage bir gelinlik tasarladı. Bu gelinlik Miley'in yaşına uygun ve modern...

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 8fyp3

MARIANA AGUIRRE

Mariana, Miley'in 'kırmızı halı'da büyüdüğünü söyleyerek, onun seksi tarzına klasik dokunuşlar eklemek istediğini söylüyor. Peplum bu yıla damgasını vurdu! Mariana'nın balık etek tasarımı da Miley'in harika vücut hatlarına çok uygun!

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 8fysr

JUNKO YOSHIOKA

Junko: ''Miley, taze bir genç kız ve neşeli bir karaktelere sahip. Bu gelinlik onun karakterine uyum sağlayan kıvrımlı hatlara sahip... Modern ve zarif...

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 8fyv1

INES DI SANTO

Ines: ''Miley 'kırmızı halı' için her zaman zarif ve klasik abiyeler seçiyor. Ben de onun için klasik çizgilerde, vücudunu saran, zarif bir gelinlik tasarladım.''

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik! 8fyxm

ANGEL RIVERA

Angel: ''Miley genç bir gelin adayı olduğu için, ben onu masallardaki prensesler gibi hayal ederek, kabarık bir gelinlik tasarladım.''

Kaynak: yazarkafe

Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim”
» Miley Cyrus Hala Olmak İçin Çok Heyecanlı!
» Miley Cyrus Kampanya İçin Çıplak Poz Verdi
» Miley Cyrus: ''Ailem Nişanladığımın İçin Çok Mutlu''
»  Miley Cyrus "Last Goodbye" şarkısını kimin için yazdı?