Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim”

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Empty
MesajKonu: Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim”   Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Icon_minitimePtsi Ağus. 12 2013, 19:51

Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” ESNO2
Miley Cyrus dün Los Angeles’da bir stüdyoya giderken görüntülendi. ”We Cant Stop” şarkısı ile büyük bir başarı yakalayan ve listelerde #1 numaraya yükselen seksi yıldız, kısa bir süre önce dördünde stüdyo albümünün adını açıklamıştı. Albümünün adını açıkladıktan sonra şarkı kayıtları için çalışan Miley, müzik kanalı MTV’ye albüm hakkında açıklamada da bulundu;
Alıntı :
Biliyorsun, kayıtta istediğim şeyler için kesinlikle kavga ettiğim zamanlar oldu. Ama şimdi herkesin bir vizyonum olduğu düşündüğünü sanıyorum, ve bu yüzden heyecanlıyım. Çok.. Çok çılgınca olacak. Single üstüne single olacak. 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Miley-Cyrus-Bangerz-%C4%B0%C3%A7in-Kvga-Ettim-5 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Miley-Cyrus-Bangerz-%C4%B0%C3%A7in-Kvga-Ettim-4 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Miley-Cyrus-Bangerz-%C4%B0%C3%A7in-Kvga-Ettim-3 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Miley-Cyrus-Bangerz-%C4%B0%C3%A7in-Kvga-Ettim-21 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Miley-Cyrus-Bangerz-%C4%B0%C3%A7in-Kvga-Ettim-1 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” Miley-Cyrus-Bangerz-%C4%B0%C3%A7in-Kvga-Ettim-2 
Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim” ESNO2

Miley Cyrus ”Bangerz İçin Kavga Ettim”
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Miley Cyrus, Albümü Bangerz'ın Çıkış Tarihini Duyurdu
» Miley Cyrus'ın "Bangerz" Albümü iTunes'dan Ön Satışa Sunuldu
» Miley Cyrus’ın ‘Bangerz’ Şarkısında Düet Yaptığı İsim Açıklandı
» Miley Cyrus İçin Tasarlanan 6 Gelinlik!
» Miley Cyrus Hala Olmak İçin Çok Heyecanlı!