Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Taylor Vogue'a konuştu 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Taylor Vogue'a konuştu 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Vogue'a konuştu

YazarMesaj
chamberlain.
Co-Admin
Co-Admin
chamberlain.

Başarı Puanı : 145

Taylor Vogue'a konuştu Empty
MesajKonu: Taylor Vogue'a konuştu   Taylor Vogue'a konuştu Icon_minitimePtsi Ocak 30 2012, 18:01

Taylor Vogue'a konuştu: "25 yaşında olan ama 7. sınıfa gidiyormuş gibi görünen kız her zaman burada. Herkes bana, "Bunu nasıl yapıyorsun? Nasıl saçların her zaman bu kadar parlak?" diye soruyor. İnanın bana kuaförüme bile soruyorlar.
Taylor tweetledi: "Vogue'da belirttiğim gibi, Sarah Jaxheimer benimle beraber ortaokula giderdi. Onun da saçları harikaydı. O güzel bir kızdı."
Sarah verdiği bir röportajda: "Ben aslında bunun, bir erkekle buluşmayı sevdiği gerçeğine dayandığını düşünüyorum. Haha, buluşmalarına giderken kendine özen gösterirdi. Ama aynı zamanda ortaokuldaydık ve ciddi değildik, sadece takılıyorduk. Taylor bana hiçbir şey için bağırmazdı. Şarkılarının bana özel olduğunu düşünmüyorum. 'Aşağılık' (Taylor'ın 'Mean' diye bir şarkısı var) kız ben değilim. Onun müziğini seviyorum. Ortaokuldayken şarkı dinlemek benim için zordu. O zamanlar müzikle pek bir ilgim yoktu." dedi.

*Sarah, Taylor'ın ortaokul arkadaşı.

Taylor Vogue'a konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TAYLOR SWIFT BEKARLIK HAKKINDA KONUŞTU!
» Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu
» Harry Styles, Taylor Swift İle Olan Ayrılığı Konuştu!
» Harry Styles, Taylor Swift ve İlişkiler Hakkında Konuştu
» Acun, 1D ile konuştu!