Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu   Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu Icon_minitimePaz Ara. 09 2012, 21:41

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu Ts+kapak
Başarılı şarkıcı Taylor Swift, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Harry Styles'la olan sürpriz ilişkisiyle gündeme gelmişti. Bu olaydan önce, Cosmopolitan dergisinin Ocak 2013 sayısında yer alan Swift, bu röportajda aşk hayatı ve şarkıları gibi konular üzerinde durdu. Taylor dergiyle bir fotoğraf çekimi de gerçekleştirdi.

İlişkileri üzerine;

"Bir ilişkiyi nasıl en son ilişkiniz yaparsınız? Çok uzun bir ilişkim hiç olmadı, yani bunun nasıl olduğuna dair en ufak bir fikrim yok. Gelecek için bana şans dileyin!"
Aşk üzerine;

"Bilmiyorum. Aşkı düşününce aklıma, bir ders çıkaracağınızı ve bu dersi ikinci kez çıkarmaya ihtiyaç duymayacağınızı umuyorum. Ama 'I Knew You Were Trouble' şarkım, bilerek aynı hatayı iki kez nasıl yaptığımla ilgili. Dayanamadım, sizi incitecek olan kişiyle riskli bir işe girmenin kışkırtıcılığı vardı. Ve işte bu, şarkının anlattığı şey; içgüdülere güvenmemek ve tüm kırmızı bayrakları görmezden gelmek."
Eski sevgililerinin şarkılarında bahsedilip bahsedilmediği hakkında;

"Bahsettim. Kendi sesleri, attıkları e-mailler ya da mesajlar şarkılarımda yer aldı. Ama bu, sadece birkaç kere ve gerçekten çok özel olanlarla oldu. Olay şu ki, eski sevgililerim sadece şarkının onlar hakkında olduğunu tahmin ediyorlar. Şarkımın içine detayları koyuyorum ama asla isim ya da soyadlarını koymuyorum."
İnsanların önündeyken nasıl olduğu hakkında;
"Evet, gerçekten gergin olduğum anlar var. Televizyonda performans gösterme fikri beni bunaltıyor ve korkuyorum. Ve yeni bir albüm çıkartmadan önce de çok gergin oluyorum."

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu EZ8BSsTaylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu 6b4efsTaylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu YtWOds

Taylor Swift Aşk Hayatı Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TAYLOR SWIFT BEKARLIK HAKKINDA KONUŞTU!
» Harry Styles, Taylor Swift ve İlişkiler Hakkında Konuştu
» Harry Styles, Taylor Swift İle Olan Ayrılığı Konuştu!
» JB,1D hakkında konuştu
» Demi,1D hakkında konuştu