Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu   One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu Icon_minitimePaz Tem. 07 2013, 03:11

One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu One-Direction-Zorbal%C4%B1k
Günümüzün en popüler erkek grubu One Direction, tıpkı seksi şarkıcı Demi Lovato gibi zorbalığa karşı! 2010 yılında katıldıkları X Factor UK yarışmasında bir çok tepki ve zorbalığa maruz kalan grup, kendileri gibi zorbalığa maruz kalmış tüm insanlara yardım etmek amacı ile bir kampanya yürütüyor. ”1D+OD Live.Love.Move. Together Against Bullying” adlı kampanyaları dahilinde kamera karşısına geçen grup üyeleri çok önemli mesajlar veriyorlar.
Harry Styles’ın Zorbalık Hakkında Görüşleri; ”Bence zorbalık çoğu insanların maruz kaldığı büyük bir problem. Sürekli etrafta olan ve sürekli inkar edilen bir şey. Bunu yaşayanlar asla bunu söyleyemezler, bir çok insan zorbalığa maruz kalır ve bunu söylemekten korkar. İnsanlar okulda bunu yaşarken zorbalık problemli olduğunu söylemiyorlar, hepsi saklıyor. İnsanların zorbalık hakkında konuşması önemli çünkü bu bir problem ve insanları nasıl etkilediğini görüyorsunuz. Bazı insanları diğer insanlardan daha kötü etkiliyor ve biz insanları bu problemin hala var olduğunu göstermek istiyoruz. Bu bir problem ve hakkında konuşmalısın, bu problemi çözmelisin. 
Alıntı :
Zayn Malik’in  Zorbalık Hakkında Görüşleri; ”Zorbalık her zaman görebildiğimiz bir şey. Okulda birinin zorbalığa uğradığını gördüğünüzde ”Bir şeyler yapmalı, konuşmalı” diye düşünüyorsunuz fakat bu çok zor çünkü okulda bulunan sosyal gruplar ve grup içindeki çocuklar aşağılanmaktan korkuyorlar. Zorbalığı yapan insanları bulmak çok zor çünkü artık insanlar internet aracılığıyla da zorbalık yapıyorlar. Bu garip çünkü buna maruz kaldığınız zaman ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bununla yaşamalı mı yoksa çözmeli miyim diye düşünüyorsunuz. İnternet ortamında da buna maruz kaldığınız da kimin yaptığını bulmak güç. Bazen bazı çocuklar bunu görüyor ve birbirlerine destek çıkıyorlar, bunu görmek çok iyi. Konu zorbalığa girince büyük bir problem olduğunu anlayabiliyorsunuz, ve bunu biz de yaşadık. Yaşadıklarımız daha yeni çünkü biz de okula gittik. Ben de zorbalığa karşı çıkanlardan biri olmak ve insanlara yardım etmek istedim çünkü belki insanlara destek olabiliriz. Nasıl başa çıkabileceğinizi, nasıl hakkında konuşabileceğinizi anlatmak istedik.
Alıntı :
Liam Payne’nin Zorbalık Hakkında Görüşleri; Bence bu, bilirsiniz zor bir şey. Okuldasınız ve zorbalığa uğruyorsunuz ve nasıl başa çıkabileceğinizi bilmiyorsunuz. Oyun gibi, bir seviyeye geldiğiniz zaman aşağıya çekiliyorsunuz. Aslında ben okulda çok ezik bir çocuktum. Bence bu durumda dürüst olmak çok önemli, cesur olmak çok daha önemli. Bunu bulmak ve bununla savaşmak çok önemli.
Alıntı :
Louis Tomlinson’ın Zorbalık Hakkında Görüşleri; Bence zorbalık uygulamanın en kolay yolu sosyal medya. Günlük hayatta dürüst ve cesur oldukları için zorbalık yapılamayacak çocukları internet üzerinden zorbalık uygulanıyor. İnternet haricinden zorbalığa uğrayan çocuklar daha özgüvensiz oluyorlar. Bence zorbalığa uğrayan insanlar diğer insanlara yardım etmesi çok iyi bir şey. İnternet üzerinden zorbalığa uğrayan insanlar örneğin Twitter’da kendi halinde biri olabilir, ona zorbalık yapanlar da aynı siteden kötü amaçlı bir grup olabilir. Zorbalığa uğrayan insan bunu saklayamaz çünkü o site herkese açık, bir insan üzgün olduğu zaman diğer bir insan bunu eğlence haline dönüştürdüğünü sanıyor ve zorbalık uyguluyor.
Niall Horan’ın Zorbalık Hakkında Görüşleri; Etrafımızda hep bir grup insanın herhangi bir insana zorbalık uyguladığınızı görürüz. Buna bir çok insan seyirci kalır. Buna uğrayan insan hep uğradığı zorbalığı anlatacağını söyler fakat yapamaz çünkü korkar. Buna tanık olan insanlar da geri çekildikleri için maruz kalan insan bu olayı hep yaşamak zorunda kalır. Genç olmamız ve onları anlayabilmemiz çok iyi. Hepimiz okuldan geliyoruz ve olanları görüyoruz, herkes farklı bir seviyede zorbalığa maruz kalıyor. Bunları söylemek ve onlara destek çıkmak çok önemli.
Alıntı :
Videoları izlemek için tıklayın!

One Direction Zorbalık Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JB,1D hakkında konuştu
» Liam Payne Kız Arkadaşı Danielle Hakkında Konuştu
»  Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu
» TAYLOR SWIFT BEKARLIK HAKKINDA KONUŞTU!
» Liam,evlilik ve bebekler hakkında konuştu