Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu

3 posters
YazarMesaj
daiblesse.
Yeni Üye
Yeni Üye
daiblesse.

Ödül :  Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     Th_2cilikpn1

Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     Empty
MesajKonu: Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu     Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01 2012, 07:27

Biliyorsunuz ki One Direction grubunun karizmatik üyesi Zayn Malik ve Little Mix grubunun sarışın
üyesi Perrie Edward öpüşürken ve scooter'a binerken görüntülenmişti.Geçtiğimiz günlerde Little
Mix Fabulous dergisiyle bir röportaj yaptı ve Perrie'ye bu fotoğraflar sorulunca Perrie şu cevabı
verdi;

"Lütfen bu korkunç fotoğraflar hakkında konuşmayın. Onları gördüğümde hastaymışım gibi
hissettim çünkü keşke saçlarımı yaptırmış olsaydım. Gün içinde asla elbise giymem, bu yüzden
gafil avlandığımda bir serseri gibi görünüyordum. Şuanda bunun için bir çaba sarf ediyorum. Bu
fotoğrafları görünce yaptığım ilk şey gidip saçımı boyamak oldu. Ve evet, Zayn ve benim ilişkim
artık resmileşti. Ben gösterideyken hiç bir araya gelemedik ama sıkça konuştuk. Biz yardım
şarkısında tanıştık ve o gerçekten çok sevimliydi. Bundan sonra da arkadaş olduk. Bu kadar
meşgulken ilişki kurmak çok zor değil, sadece kendi önceliklerinizin ne olduğunu bilmek gibi
bir durum var. Böyle şeyler olur ve bu değişiklikler size özel değildir, bu değişiklikler sizin
yaşamınızda gerçekleşir."

Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     Z1CLH
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

MesajKonu: Geri: Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu     Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01 2012, 16:38

Lütfen bu korkunç fotoğraflar hakkında konuşmayın. Onları gördüğümde hastaymışım gibi
hissettim çünkü keşke saçlarımı yaptırmış olsaydım.

sanki podyuma çıkıyo  Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     333817 sevgilinle eğlenceli vakit geçirmen için cool kıyafetlere ve yapılı saçlara ne gerek var allasen  Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     333817
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

MesajKonu: Geri: Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu     Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu	     Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01 2012, 20:07

Boyanmadan daha güzelsin be yavrum işini bilmiyorsun Very Happy

Perrie Edwards,Zayn Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zayn Malik ve Perrie Edwards Nişanları Hakkında İlk Tweetlerini Attı
» Zayn Malik ve Perrie Edwards Nişanlandı
» Perrie Edwards ve Zayn Malik Ayrılmadı!
» Perrie Edwards, Zayn Malik'in Evine Mi Taşınıyor ?
» Zayn Malik'in Yeni Perrie Edwards Dövmesi