Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

1D yönetiminin rezilliği! 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

1D yönetiminin rezilliği! 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1D yönetiminin rezilliği!

4 posters
YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

1D yönetiminin rezilliği! Empty
MesajKonu: 1D yönetiminin rezilliği!   1D yönetiminin rezilliği! Icon_minitimeSalı Ağus. 28 2012, 01:04

Niall'a sadece gitar çal,şarkı söyleme dediler! Halbuki yeni albüm için Niall'ın yazdığı şarkılardan da kullanılacak. One Thing'de Niall'ın sesini değiştirmek istediler ama Louis izin vermedi. Kısık mikrofon verdiler,Harry kızdı. Aynı zamanda Harry,Niall'ın sesini çok ama çok beğeniyor. Yani çocuklar arasında birlik beraberlik var ama bu salak yönetim solo vermiyo oğlana! WMYB klibinin deniz sahnesinde tek t-shirt diyen Niall idi. Neden? Çünkü o sıralarda kası falan yoktu. Kötü imaj bırakır diye düşündüler büyük ihtimal. Ama LWWY fotoğraflarının birinde hepsi giyinikken sadece Niall t-shirt giymemiş. Neden mi? Çünkü son zamanlarda kendisine çok baktı ve kas yaptı. Bunlar yönetimin oyunları hep. Nedense bu oğlana farklı davranıyolar. Bana göre Niall'ın sesi gruptaki EN İYİ SES! O bunları hak etmiyor! Kimse bu davranışları hak etmez!!!
Little Black Star
Yeni Üye
Yeni Üye
Little Black Star

Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 1D yönetiminin rezilliği!   1D yönetiminin rezilliği! Icon_minitimeSalı Ağus. 28 2012, 04:06

evet kesinlikle katılıyorum.1D yönetimi çok haksızlık yapıyor Niall'a.yeni şarkıda bir tek onun solosu yok.bu çok sinir bir durum.üstelikte Niall en seksi ses seçilmişti Sad
kirmizilacivert
Moderatör
Moderatör
kirmizilacivert

Başarı Puanı : 40

MesajKonu: Geri: 1D yönetiminin rezilliği!   1D yönetiminin rezilliği! Icon_minitimeSalı Ağus. 28 2012, 04:53

Yorum yapmaya bile gerek duymuyorum. O kadar sinirliyim.
LittleDirectioner
Yeni Üye
Yeni Üye
LittleDirectioner

Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 1D yönetiminin rezilliği!   1D yönetiminin rezilliği! Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 23:29

Katılıyorum.Çok haksızlık yapıyorlar.Nefret ediyorum 1D yönetiminden.

1D yönetiminin rezilliği!
1 sayfadaki 1 sayfası