Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı

5 posters
YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Empty
MesajKonu: Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı    Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2012, 18:51

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  M+kapak
Miley Cyrus'ın saçlarını kestirdiğini söylemiştik. 13 Ağustos akşamı, güzel yıldız sevgilisi Liam Hemsworth ve yeni saçları ile görüntülendi. Ancak Miley, alışık olmadığımız bir şey yaparak yüzünü kameralardan sakladı. Bu yeni saç kesimi Miley'ye bir sürü hayran kaybettirdi ve üzüntüden ağladığı iddia edildi. Sizce de ağladığı için yüzünü kapatmış olabilir mi?
Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  9gywps Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Om6Dfs

Kaynak: En Son Neler Oldu

Önce Zayn için,şimdi Miley. Bu insanların sahte fanlara ihtiyaçları yoklar,onları tüm dünya seviyor!
alemonia.
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
alemonia.

Ödül : Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Th_3culukpv6

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı    Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2012, 19:21

Olabilir bende şunları duymuştum;

Miley Cyrus ,"Kendine aşık olmak bütün dalkavukların en büyüğüdür" yazarak Twitter hesabından bu fotoğrafı paylaştı ;

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  28497150825201918948020

Liam Hemsworth : Bu bir saç. İllaki uzayacak. Miley'yi ağlatmaktan vazgeçin.
aerial
Yeni Üye
Yeni Üye
aerial

Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı    Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Icon_minitimeSalı Ağus. 14 2012, 22:56

İyice saçmaladılar yani.
hannaisbeatifull
Yeni Üye
Yeni Üye
hannaisbeatifull

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı    Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22 2012, 18:20

Üzülüyorum ona hayranı değildim olmadım da ama kendini çok değişik ve ona yakışmayan bir kılığa sokmuş bence.Güzelliğini kapatmış bile denebilir kestane rengi uzun saçlarıyla çok daha güzeldi. Sad
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı    Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22 2012, 19:10

Ben de bu saçını pek yakıştıramadım kendisine ama Zayn'in saçını da kimse ilk başta beğenmemişti ama sonra hemen hemen herkes sevdi. Bi' saç yüzünden hakaret etmek saçma Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  2517814472
whiplash.
Yeni Üye
Yeni Üye
whiplash.

MesajKonu: Geri: Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı    Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı  Icon_minitimeCuma Ağus. 24 2012, 22:25

Saçlarını kestirdiğinden beri insanlar Miley'i çok gereksiz bir şekilde, hadleri olmamasına rağmen yargılıyor. Herşeyden önce Miley saçlarını bir hayır kurumuna bağışladı. Beğenmemiş olsalar bile yaptığı bu davranış için saygı duymak zorundalar.
Bunun dışında, saçlar Miley'nin saçları, kime ne? İstediği gibi yapabilir. Saçını kestirdiği için hayranlarını kaybetmesi, insanların tepkisine yol açması vs. tamamen insanların sığlığından diye düşünüyorum.
Miley benim için hala aynı Miley. Hatta her gün daha çok kendime örnek aldığım, daha çok saygı duyduğum bir insan haline geliyor.
Haber için de teşekkürler, yüzünü saklamakta haklı. Ben bunu yaşadıklarına bir tepki olarak yorumluyorum.

Miley Cyrus Kameralara Karşı Yüzünü Sakladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus: "Karşı Cinsten Arkadaşım Olamaz Mı?"
» Gifler
» Miley Cyrus - See You Again
» Miley Cyrus - When I Look At You
» Miley Cyrus - 7 Things