Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Zayn'e noluyo? -_- 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Zayn'e noluyo? -_- 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zayn'e noluyo? -_-

+4
Bornvoard.
nymphadora.
alkyone
vexant.
8 posters
YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePerş. Ağus. 02 2012, 23:35

Önce Debby midir nedir o kadın laf attı ama hiçbişi demedi. Türkler uzun süre TT yaptılar ama hiçkimseyi takmadı. Konserde haç işaretli bileklik taktı. Twitter'ını kapadı. Sonra tekrar açtı. "F*ck you" yazılı t-shirt giydi. Şimdi de bunlar... Hem giyimi değişmiş,hem suratının ifadesi falan... Nolmuş lan bu oğlana?
Zayn'e noluyo? -_- 580777_449635015076757_802726470_n
Zayn'e noluyo? -_- 428880_449635308410061_1034672334_n
Zayn'e noluyo? -_- 165820_449635068410085_1097127303_n
alkyone
Moderatör
Moderatör
alkyone

Başarı Puanı : 88
Ödül : Zayn'e noluyo? -_- Th_2cilikpn1

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimeCuma Ağus. 03 2012, 01:16

Ergenliğe girmiş olabilir :C:
http://alkyoneandboreas.tumblr.com
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimeCuma Ağus. 03 2012, 02:37

Gözümdeki ilk değerini kıçımızı yırtıp yaptığımız TTye ama her şeyden önce kendine hakaret eden o karıya cevap vermemele yaptı ve şimdi şu salak saçma tavırlarıyla günden güne gözümden düşüyor amaç ne bilemiyorum...
Bornvoard.
Başarılı Üye
Başarılı Üye
Bornvoard.

Başarı Puanı : 11

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimeCuma Ağus. 03 2012, 02:52

Çevrenizdeki insanlar Fuck You yazılı tişört giymiyor mu ki? Onlarda Müslüman. Zayn de Arap değil, Müslüman. Ayrıca yönetim nasıl facebook hesabını kapattırdıysa, bu konular hakkında konuşmasını da o şekilde yasaklamıştır diye düşünüyorum. Debby'ye cevap verdiğini düşünsenize. Kavga çıkardı ve grubun ihtiyacı olan en son şey bence bu. Sessiz kalarak Debby'nin seviyesine düşmedi. Ayrıca haç bilekliği takmış olması göğsündeki Allah yazısını, evindeki Kuran ayetlerini unutturmamalı hiçbirimize. Bu arada gerçekten yönetim, onları çoğu konuda kısıtlıyorlar. TT çalışmalarına onlara bunlara cevap vermelerine engel oluyorlar. Sanal ortamda onları kandırabilecek insanlar olduğunu buna rağmen onların halen genç ve tecrübesiz olduğunu düşünüyorlar. Cevap verememiş olmasının sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum.
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimeCuma Ağus. 03 2012, 03:03

Evet,yönetim birçok şeyi kısıtlıyor. Doğrudur. Ama bence yine de dava açmalıydı. Kavga etsin,hakaret etsin demiyorum tabii ki de. Bu onun sadece seviyesini düşürür,başka da bir işe yaramaz. Onun Müslümanlığına tabii ki de herhangi bişi demiyorum;çünkü bu konu hakkında kimse yorum yapamaz. Ama bu işi hukuksal yollardan da çözebilirdi. Çünlü laf ona direk gelmiş. Kadın isim vererek bahsetmiş ve resmen terörist demiş. Kimsenin bunu demeye hakkı yok. Kimse kimseyi dininden ötürü yargılayamaz. Dil,din,ırk ayrımı yapmak saçma. Ama insanın kendisini de koruması gerek. Okulda veya başka bir yerde birisi bize bir şey dese kendimizi savunmaya geçeriz. -en azından çoğumuz- Bu çok doğal;çünkü kimsenin bizi yargılamaya hakkı yok. Ama olaylar bu kadar yeniyken,olayın üstünden 2-3 gün geçmiş olmasına rağmen o bilekliği de takması saçma. Tamam,istiyorsa taksın. Takmasın diyen olmadı. Ama olaylar bu kadar yeniyken mi? Bunu birçok Directioner olumsuz yönde karşıladı ve ben de onlardan biriyim. Ama dediğim gibi. Takabilir,fakat zamanında. Olayı Perrie'nin üstüne atanlar da var -ki bu çok saçma- Bunlar Zayn'in kararları ve bize de saygı duymak düşer ama açıkçası her şey üstüste geldi. Biraz kendini savunması gerekirdi...
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimeCuma Ağus. 03 2012, 03:16

vexant. demiş ki:
Evet,yönetim birçok şeyi kısıtlıyor. Doğrudur. Ama bence yine de dava açmalıydı. Kavga etsin,hakaret etsin demiyorum tabii ki de. Bu onun sadece seviyesini düşürür,başka da bir işe yaramaz. Onun Müslümanlığına tabii ki de herhangi bişi demiyorum;çünkü bu konu hakkında kimse yorum yapamaz. Ama bu işi hukuksal yollardan da çözebilirdi. Çünlü laf ona direk gelmiş. Kadın isim vererek bahsetmiş ve resmen terörist demiş. Kimsenin bunu demeye hakkı yok. Kimse kimseyi dininden ötürü yargılayamaz. Dil,din,ırk ayrımı yapmak saçma. Ama insanın kendisini de koruması gerek. Okulda veya başka bir yerde birisi bize bir şey dese kendimizi savunmaya geçeriz. -en azından çoğumuz- Bu çok doğal;çünkü kimsenin bizi yargılamaya hakkı yok. Ama olaylar bu kadar yeniyken,olayın üstünden 2-3 gün geçmiş olmasına rağmen o bilekliği de takması saçma. Tamam,istiyorsa taksın. Takmasın diyen olmadı. Ama olaylar bu kadar yeniyken mi? Bunu birçok Directioner olumsuz yönde karşıladı ve ben de onlardan biriyim. Ama dediğim gibi. Takabilir,fakat zamanında. Olayı Perrie'nin üstüne atanlar da var -ki bu çok saçma- Bunlar Zayn'in kararları ve bize de saygı duymak düşer ama açıkçası her şey üstüste geldi. Biraz kendini savunması gerekirdi...

Aynen katılıyorum ayrıca Müslüman birinin nerde haç taktığı görülmüş abi hadi yine eyvallah o terörist olayından sonra bunu yapması fazla göze batıyor kadına dava açıp kendi hakkını savunabilirdi bir sürü directioner onu savunup saatlerce pc başında kalıp tt yapıyorsa onun susması hayatımda göreceğim en saçma davranış olurdu ve yaptı da sustu görmezden geldi ne zaman kadar görmezden gelecek? ki bunları geç şu resimden bile değiştiği anlaşılıyor sevmesine seviyorum ama seviyorum diye he ryaptığı hareketi destekleyemem...
Kaptan*12
Yeni Üye
Yeni Üye
Kaptan*12

Başarı Puanı : 0

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePtsi Eyl. 17 2012, 16:57

büyüdü büyüdü ergenleşti Very Happy
http://dylanobrien.turkforumpro.com
aerial
Yeni Üye
Yeni Üye
aerial

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePtsi Eyl. 17 2012, 22:56

vexant. demiş ki:

çok haklısın.
LittleDirectioner
Yeni Üye
Yeni Üye
LittleDirectioner

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 23:26

Bornvoard. demiş ki:
Çevrenizdeki insanlar Fuck You yazılı tişört giymiyor mu ki? Onlarda Müslüman. Zayn de Arap değil, Müslüman. Ayrıca yönetim nasıl facebook hesabını kapattırdıysa, bu konular hakkında konuşmasını da o şekilde yasaklamıştır diye düşünüyorum. Debby'ye cevap verdiğini düşünsenize. Kavga çıkardı ve grubun ihtiyacı olan en son şey bence bu. Sessiz kalarak Debby'nin seviyesine düşmedi. Ayrıca haç bilekliği takmış olması göğsündeki Allah yazısını, evindeki Kuran ayetlerini unutturmamalı hiçbirimize. Bu arada gerçekten yönetim, onları çoğu konuda kısıtlıyorlar. TT çalışmalarına onlara bunlara cevap vermelerine engel oluyorlar. Sanal ortamda onları kandırabilecek insanlar olduğunu buna rağmen onların halen genç ve tecrübesiz olduğunu düşünüyorlar. Cevap verememiş olmasının sebebinin de bu olduğunu düşünüyorum.
haklısın ama ben göğsündekini dedesinin ismi diye biliyordum ama 2010 dan bu yana çok şey değişti bunu fark ettik günlük hayatını bilmiyoruz ama en son hangi röportaj da konserde videoda ''Vas Happenin?'' dedi ki?diğerleri de değiştiler ama o bradford'un kötü çocuğundan eser yok...
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 23:36

İnsanlar büyüyünce olgunlaşırlar.Hep çocuk kalcak değiller ya.Hanginiz 1-2 yıl önce yaptığınız şeyleri hala yapıyorsunuz.
LittleDirectioner
Yeni Üye
Yeni Üye
LittleDirectioner

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 23:40

yani demek istediğim eski Zayn 'ı özledim.
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Zayn'e noluyo? -_- Empty
MesajKonu: Geri: Zayn'e noluyo? -_-   Zayn'e noluyo? -_- Icon_minitimePerş. Ocak 03 2013, 23:43

LittleDirectioner demiş ki:
yani demek istediğim eski Zayn 'ı özledim.

Haklısın canım ama şimdiki halide çok cool.Bundan bir iki yıl sonrada bu Zayn'i özliceksin.

Zayn'e noluyo? -_-
1 sayfadaki 1 sayfası