Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor

2 posters
YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  Empty
MesajKonu: Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor    Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01 2012, 16:36

Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  Justin-bieber
Justin Bieber çizgili ve askılı t-shirtiyle öğle yemeği için geldiği bir restaurantın çıkışında görüntülendi. Ayrıca yanında dansçıları da vardı. Bunun yanı sıra Justin yeni video klibi hakkında bir de tweet attı.
'Haberleri duydunuz!! YARIN 8'de #AsLongAsYouLoveMeVIDEO'nun dünya gösterimi var. @bigsean ve MICHAEL MADSEN ile birlikte!
Tabi ki bu saat 8 burada kaça denk geliyor bilinmez ama muhtemelen önümüzdeki 10 saat içinde yayınlanacak gibi. Merakla bekliyoruz.
Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  WrCbksJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  NBQGcsJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  TfCRGsJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  JkxTOsJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  Bp65qsJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  O4BV8sJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  92w7msJustin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  RzmIMs

Kaynak: En Son Neler Oldu

bu şarkıya keşke klip çekilse diyodum meğerse çekilmiş bile Very Happy bekliyorum 4 gözle Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  337156
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor    Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01 2012, 21:55

Geldi bile https://www.youtube.com/watch?v=R4em3LKQCAQ

ve ben bile bayıldım lan helal olsun Justin Very Happy
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

MesajKonu: Geri: Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor    Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 01 2012, 22:01

OHAAA YUHH ŞİMDİ ŞURDA DÜŞER BAYILIRIM,ÖLDÜM BİTTİM YA MÜKEMMEL Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  410298 Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  410298

kızı çok kıskandım ühühühü Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  1153587214 Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor  1153587214

Justin Bieber'ın 'As Long As You Love Me' Klibi Bugün Geliyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "As Long As You Love Me" Klibi Çıktı
» Justin Bieber'ın 'As Long as You Love Me' Şarkısı Yayınlandı
» Justin Bieber Klibi İçin Öpüşürken Görüntülendi
» Rihanna Ve Justin Bieber Türkiye'ye Geliyor!
» Justin Bieber & Kesha Düeti Geliyor!