Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''

YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  Empty
MesajKonu: Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''    Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  Icon_minitimePtsi Tem. 16 2012, 16:00

22 Temmuz'da Teen Choice Ödüllerini sunacak olan 19 yaşındaki genç müzisyen Demi Lovato, Self dergisinin Ağustos ayının kapağında yer alıyor. 'Give U Heart A Break' şarkıcısı dergiyle yaptığı röportajda sağlığından ve X Faktör jüriliğinden bahsetti. İşte Demi'nin Self dergisiyle yaptığı röportaj ve fotoğraf çekimleri;
Kendi psikolojisini kendisi düzeltiyor;
Aklım ve ruhum için sevgiyle iyi şeyler yaparak kendi tedavimi kendim yapıyorum.
Kendisini sağlıklı tutmak için neler yapıyor;
Haftada 5 ya da 6 gün egzersiz yapıyorum ama bunları kilo vermek için değil iç huzurum için yapıyorum. Çalışıyorum, birkaç mil koşuyorum ya da Santa Monica'dan Mariuna del Ray'e kadar bisiklet sürüyorum. Aynı zamanda boks yapmayı seviyorum ve kendimi kötü hissettiğimde yoga yapıyorum.
'X Faktör' programında jürilik yapması hakkında;
Çok eğlenceli! Herkesi heveslendiriyorum. Yani şunu demek istiyorum birisini izlemek ve size yalakalık yaptığını görmek çok iyi bir his değil. Ama bir insanın güveni çok çekici olduğunda, asla ona 'Aa bu kızda birşeyler var' demem.

Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  XLNnJsDemi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  7U21rsDemi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''  9koJvs

Kaynak: En Son Neler Oldu

Demi Lovato ''Kendi Tedavimi Kendim Yapıyorum''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato - Everything You're Not
» Demi Lovato - Here We Go Again
» Demi Lovato - One And The Same
» Demi Lovato - Who Will I Be
» Demi Lovato - Believe In Me