Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''

2 posters
YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  Empty
MesajKonu: Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''    Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  Icon_minitimePaz Tem. 08 2012, 05:29

Bu yazıdan sonra baya bir küfürler yağacak alta eminim. Aman diyim, elinizine kolunuza hakim olun birazcık. Zaten haberi bekleyen bir çok insan olduğunu biliyorum, o yüzden umarım haber beklediğinize değmiştir. Pek bir şey söyleyemiyorum açıkçası. Justin 1D ile karşılaştırmasından sıkılmış olacak ki böyle bir şey demiş. Şaka mıdır değil midir pek bilemiyorum ama şaka olduğunu sanmam. Bakalım Justin ''1D ile dövüşsen kim kazanırdı?'' sorusuna nasıl cevap vermiş.

Hepsine karşı evet, dayak yiyebilirim. Çünkü onlar 5 kişiler. Ama hepsi ile tek dövüşürsem iddiasına varım ki hepsini yıkarım. Onlarda kas olduğunu bile düşünmüyorum, daha önce çok kavgaya girdim. Onlar bu kavgaların yanında benim için çocuk oyuncağı kalır.

Kaynak: En Son Neler Oldu

hahaha güleyim de boşa gitmesin bari,arkadaş galiba hiç 1D fotolarına bakmamış. zaten son zamanlarda bi havalar bi havalar hiç sormayın. esaslı dayak gerek bu oğlana Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  320894
bonnie.
Co-Admin
Co-Admin
bonnie.

Başarı Puanı : 142

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''    Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  Icon_minitimePaz Tem. 08 2012, 06:02

haberin gerçekliğine pek inanmıyorum ama eğer böyle demişse de şaka amaçlıdır.
ESNO bence böyle bi haber paylaşmamalıydı.Justin bunu ne zaman nerede söyledi kanıtlasın bakalım.
Ayrıca directionerlar torum olarak çok hakaret etmişler . Çok aşırıya kaçmış bence.
https://twitter.com/meli3s
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

MesajKonu: Geri: Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''    Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''  Icon_minitimePaz Tem. 08 2012, 06:34

ben de çok şaşırdım hatta ilk inanmadım ama admin gerçek haber demiş.
belieberlar da hakaret etmişler ama yorumlarda. aptal directionerlar falan demişler hep. en çok o yüzden sinirlendim ben.
bizim onlara hakaret etmeye hakkımız yok ama onlar da diyemezler.

Justin Bieber: ''One Direction Üyelerini Dövebilirim''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber Ve One Direction Düeti Gelebilir
» Justin Bieber'la One Direction listede başa baş gidiyor
» One Direction Bir Sonraki "Justin Bieber" Olmayı İstiyor!
» Justin Bieber ve One Direction hayranları birlik oldu
» Justin Bieber One Direction ile Takım Kurmak İstiyor