Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Zayn destekçileri twitter'i salladı 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Zayn destekçileri twitter'i salladı 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zayn destekçileri twitter'i salladı

3 posters
YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Zayn destekçileri twitter'i salladı Empty
MesajKonu: Zayn destekçileri twitter'i salladı   Zayn destekçileri twitter'i salladı Icon_minitimeCuma Haz. 22 2012, 01:05

Dünyaca ünlü grup One Direction üyesi Zayn Malik hakkında yazılan bir yazı Türkiye'deki hayranlarını çok kızdırdı.
Sağ kanadın tanınan ABD'li blogger'larından Debbie Schlussel, One Direction üyesi Zayn hakklında bir yazı yazdı ve hayranı olan genç kızlara cihadı empoze ettiğini ve Müslümanlık propagandası yaptığını iddia etti.

Twitter'da, 'TurkishDirectionersAreProudOfMuslimZayn' (Türk 1D hayranları Müslüman Zayn'la gurur duyuyor) etiketi açan hayranları, Debbie Schlussel'e ateş püskürürken Zayn Malik'e destek oluyor.

#TurkishDirectionersAreProudOfMuslimZayn TT sıralamasında 1 numara...

Müslüman olan Zayn Malik, İngiltere doğumlu, babası Pakistanlı, annesi İngiliz bir aileden geliyor.

iŞTE TWITTER'DA YAPILAN BAZI YORUMLAR...

- Vişne
Dini ile gurur duyan bir çocuk yetiştirdikleri için Malik ailesine teşekkür ederiz.

- sıfırın altında
Debbie denen kendinden bi'haber kadın tehlikenin farkında değil, yazık olacak. Müslümanız, problem?

- Muslim Malik
Zayn:Çevremdekiler tanrıya tapıyor olabilirler. Ama ben sonsuz gücümle Allaha tapıyorum.

- TheBelieberLife's
TurkishDirectionersAreProudOfMuslimZayn Aslında kimse ciddi ciddi dinimize hakaret edemez. O seviyede değiller ve Türkleri hiç tanımıyorlar.

- Aslı Aykol
Neden müslümanlığa bu kadar karşılar anlamış değilim. Biz onların dinlerine karşı mıyız ki?

- Çidot
Hem bir 1Directioner olarak. Hemde bir Müslüman olarak. Arkandayım Zayn!

-Hilal Doğan
Debbie bak git ! Oğlum Zayn ve Müslümanlığa laf etmişsin .Hala sinirliyim.Yaşama sen !

- hakan kelebek
Debbie Müslümanlardan rahatsız mı oluyor?O zaman verdiğim rahatsızlıktan dolayı gurur duyuyorum.

- CanTerzii
Zayn ve arkadaşları gerçek bir birlik ve beraberlik dersi veriyor. Tüm dünyaya örnek olsun.

- Muslim Malik
Biz hristiyanlara, yahudilere laf attık mı ? Hayır. Çünkü biz Müslümanız.Öyle saçmalıklar yapmayız.

- DidemGüzel & 1DLove
Zayn'e müslüman olduğu için terörist diyemezsiniz, hiç bir müslümana diyemezsiniz.

- 1D Facts & Quotes
Dünyaca Ünlü Bir Şarkıcıya Sırf Müslüman Olduğu İçin Terörist Muamelesi Yapan Herkesi Kınıyoruz!

- ibrahim kurt
Müslüman birine Terörist demek nasıl bir ayıptır. Susulur mu buna.

- Buket loves Justin
Debbie'nin dediklerine sadece Directioner'lar değil, tüm Müslüman alemi tepki göstermelidir.

- bekirtas
Zayn'ı tanımam etmem ama bu çocuğun hayranı olan gençlerdeki birliktelik ruhuna hayran kaldım.

- Esra Kabasolak
Muhabir: Sihirli bir asanız olsaydı ne yapmak isterdiniz? Zayn Malik: Benim dinimde büyü yasak.

- Bircan Döner

One Directionla bir ilgim olmasada bir müslümana törerist dedirtmeeeem!!!
Kaynak: habera
hahahahahah çok mutluyuuuuuum Zayn destekçileri twitter'i salladı 90833
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

MesajKonu: Geri: Zayn destekçileri twitter'i salladı   Zayn destekçileri twitter'i salladı Icon_minitimeCuma Haz. 22 2012, 01:09

Twitter'ı çökerttik hırsımızı aldık Zayn destekçileri twitter'i salladı 2361923765
chamberlain.
Co-Admin
Co-Admin
chamberlain.

Başarı Puanı : 145

MesajKonu: Geri: Zayn destekçileri twitter'i salladı   Zayn destekçileri twitter'i salladı Icon_minitimeCuma Haz. 22 2012, 01:21

Sonundaa, katılamadım ama neyse :/
Dün fazlasıyla katıldığımı düşünüyorum keşke katılabilseydim pirat
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

MesajKonu: Geri: Zayn destekçileri twitter'i salladı   Zayn destekçileri twitter'i salladı Icon_minitimeCuma Haz. 22 2012, 01:26

olsun bebişim bi destek vermişin sonuçta

Zayn destekçileri twitter'i salladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zayn Malik
»  Zayn Malik'e Yönelik Korkunç Hakaret - "Zayn Malik Terörist"
» Zayn
» Zayn Uyurken
» Zayn Japonya'dan