Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"

YazarMesaj
vexant.
Genel Moderatör
Genel Moderatör
vexant.

Başarı Puanı : 70

Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"  Empty
MesajKonu: Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"    Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"  Icon_minitimeSalı Haz. 12 2012, 15:23

Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"  Bil

Justin Bieber, Billboard dergisinin yeni sayısının kapağında yer aldı. Ayrıca dergiye birçok konu hakkında da konuştu;

İlham aldığı kişiler hakkında;
"Michael Jackson benim ilham kaynağım. Bana göre o en mükemmel insan ve pop'un kralı. Ve ben yaptığım her şeyde, en mükemmel olmaya çalışıyorum."
Şöhreti hakkında;
"Özellikle, herkesin HD telefon kamerasına sahip olduğu günümüzde, hayatınız hayat olmaktan çıkıyor. Ama benim bütün kariyerim internette başladı. Yani o olmasaydı bugün burada olamayacağımı hissediyorum. Birçok başarımı sosyal medyaya, Youtube'a, Twitter'a ve Facebook'a borçluyum. Ayrıca bunlar, hayranlarla iletişim kurmak için mükemmel yollar."
Kayıt rutini hakkında;
"Stüdyo sevdiğim ve güvendiğim insanlarla dolu. Bazen kabindeki ışıkları karartıp birkaç mum yakıyorum, ama bunun dışında, işte bu."
Bunların dışında yapımcı Mike Posner, Justin'in 'Boyfriend' şarkısındaki rap'i hakkında şunları söyledi;

"Justin çılgın bir rapçi. Sezon başında 4 vokal fikri oluyor ve dördüncüsü daima rap oluyor. Rap'i çok seviyor ve bunda gerçekten başarılı. Bu konuda hiçbir tereddüt yok. Biz risk almaktan korkmuyoruz."

Kaynak: En Son Neler Oldu?

Justin Bieber: "Başarılarımı Sosyal Medyaya Borçluyum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber - Dr. Bieber
» Justin Bieber & Will.i.am
» Justin Bieber - Fa La La
» Justin Bieber - That Should Be Me
» Justin Bieber - Up