Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı

3 posters
YazarMesaj
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  Empty
MesajKonu: Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı    Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  Icon_minitimePaz Haz. 10 2012, 19:34

Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  FFN_API_Bieber_Justin_060812_9166211-1

Justin Bieber, geçtiğimiz günlerde Berlin/Almanya'ya gitti. Ama Alman, Belieberlar şikayetçi. Bakın bir hayran ne anlattı:
Sabahın 3'ünde kalktım. Trene bindim. 3 saatlik bir yolculuk ardından Berlin'e geldim. Tüm harçlığımı tren biletleri için harcadım. 8 saat boyunca BILD gazetesinin ofisinin önünde bekledim. Justin geldiğinde, çığlıklar attık, şarkısını söyledik. Ve o ne yaptı? Doğruca binaya girdi. Bize bakmadı bile! Çok şey mi istiyoruz? Bir bakış? Bir el sallama? Hayal kırıklığına uğradım. Berlin'de Justin Bieber ile tanışma
hayallerini kuruyordum. Ne kadar incindiğimi hayal edebiliyor musunuz?
Sonra bize başka bir kapıdan çıktığını söylediler. Kaldığı otele gittik.4 saat orada bekledik. Moshe ve Alfredo'yu gördük. Ama Justin orada değildi. Çoktan Londra'ya gitmişti bile. Bunu bize neden söylemediler
ki?! Hayal kırıklığına uğradım, ağlıyordum. Justin her gittiği ülkede hayranlarıyla konuşuyor, fotoğraf çekiliyor. Bunu Almanya'da da
yapacağından emindim! Onunla tanışacağımdan da emindim. Ama tek yapabildiğim şey 200 metre öteden Justin'in poposunu 2 saniyeliğine
görmekti. O kadar ödediğim para, beklediğim zaman karşılığında? Bizi umursamadığını ve canımızı yaktığını söylemek istiyorum. Bu yüzden onu
bırakacağımı düşünmeyin. Justin'i bırakmam. Ama Almanya'dan nefret ettiğini düşünüyorum. Her Almanya'ya gelişinde morali bozuk. Trende 6
saatimi harcadım. 11 saat bekledim. Ne için? Hiçbirşey! Bakmadı bile. Vay be, Justin. Alman hayranlarına ne kadar ilgilisin gördük.
Almanya'da böyle yaptıysa, Türkiye'ye gelirse hiç birşey yapmaz. Türkiye'ye gelmez bile!
chamberlain.
Co-Admin
Co-Admin
chamberlain.

Başarı Puanı : 145

MesajKonu: Geri: Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı    Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  Icon_minitimePaz Haz. 10 2012, 19:35

Ne desem bilemedim :/
Sağol bitanem
nymphadora.
Admin
Admin
nymphadora.

Başarı Puanı : 193

MesajKonu: Geri: Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı    Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  Icon_minitimePaz Haz. 10 2012, 19:37

Derdi neydi merak ettim Very Happy
Mrs.O'brien
Çevirmen
Çevirmen
Mrs.O'brien

Başarı Puanı : 53

MesajKonu: Geri: Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı    Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı  Icon_minitimePaz Haz. 10 2012, 20:29

Genel olarak Türklerden herkes nefret ediyor yeşim abla. Biz onu uzaktan severiz gelmesin varsın

Justin Bieber Alman Hayranlarını Hayal Kırıklığına Uğrattı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber - Dr. Bieber
» Justin Bieber - That Should Be Me
» Justin Bieber & Will.i.am
» Justin Bieber - Where Are You Now
» Justin Bieber - Never Let You Go