Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm ! 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm ! 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm !

YazarMesaj
chamberlain.
Co-Admin
Co-Admin
chamberlain.

Başarı Puanı : 145

Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm ! Empty
MesajKonu: Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm !   Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm ! Icon_minitimePerş. Şub. 02 2012, 18:15

İngiliz müzik grubu The Beatles'ın üyeleriden biri ve 22 yıl müzikle uğraşmış biri ve müzik hayatı boyunca herzaman benim idolüm olmuştur.Onun müziği bana dünya'yı sandığımızdan daha iyi bir yermiş gibi hissetiriyor. Beni duygusal ve mantık açısından çok iyi etkiliyor. Sir Paul McCartney'nin aşka çok fazla saf bir bakışı var ve ben bunu çok seviyorum.

Taylor People Magazine'ye şöyle konuştu : Bir müzik dinlediğinizde ne hissetmek istersiniz ? 69'unda ne yaptığını görmek gerçekten ilham verici.Her müzisyenin hayalidir onun gibi olmak.

Taylor Swift : Paul kendine ait çalışmaları üzerinde çok büyük bir etkisinin olduğunu ortaya çıkarmak için gruptan çıktı.
Nashville 2010 konserinde sahne arkasında onu gördüğümde daha önce hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum.Unutulmaz bir anı oldu.

Mαgαzin тiмє ;D'dan alıntı

Taylor Swift Sir Paul McCartney benim idolüm !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Swift - Can I Go With You?
» Taylor Swift - Should've Said No
» Taylor Swift - Tell Me Why
» Taylor Swift - The Best Day
» Taylor Swift - I'd Lie