Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı

YazarMesaj
bonnie.
Co-Admin
Co-Admin
bonnie.

Başarı Puanı : 142

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı  Empty
MesajKonu: Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı    Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı  Icon_minitimePtsi Ocak 16 2012, 01:59

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı  Ii
Geçen gün sizlere Justin Bieber'ın V dergisi için yapmış olduğu kısa röportajı ve fotoğraf çekimlerini yayımlamıştım. Şimdi röportajın tamamı elime geçti. Röportajında yeni albümünden ve diğer şeylerden bahsetti. O zaman haydi millet okumaya.

V: Kanada'ya ne sıklıkla gidiyorsun ?
JB: Çok az gidiyorum. Şükran günlerinde ailemi görmeye gidiyorum. Ama onun dışında gerçekten pek gitmiyorum.
V: Birkaç gün önce birşeyler kopya ettiğini ve bu yüzden haftada 2 gün boş olduğunu duydum ? Hala ediyor musun:
JB: Evet hala yapmaya devam ediyorum. Bir albüm yaptığımda, çok boş zamanım olmuyor çünkü çalışmamı ilerletmem gerekiyor. Ama onun dışında Haftada 2 gün boşum evet.
V: Peki 2 gün boyunca ne yapıyorsun ?
JB: Sadece arkadaşlarımla takılıyorum. Sinemaya gidiyoruz. Sık Sık Jaden [Smith]'in yanına gidiyorum.
V: Kulağa sağlıklı geliyor. Hadi senin bu yere nasıl geldiğini konuşalım. Madison Square Garden'da kapış kapış gittin bunun hakkında ne düşünüyorsun ?

JB: Taylor Swift'in performansını Scooter ile birlikte izlemek için gittim. Ve herkes ellerini bir sağa bir sola doğru sallıyordu. Herkesin bunu yapması için ikna ediyordu. Dedim ki 'Burda olmak ve insanların kollarını bir sağa bir sola dalgalandırmasını istiyorum'. Ve Scooter da bana 'Belki bir gün olur' gibi baktı. Ve 2 yıl sonra ise albümlerim çok sattı. ve beni en çok satan genç adam seçtiler.
V: Gelecek 3 yıl içinde ne yapmayı hedefliyorsun?
JB: Farklı hedeflerim var. Yurtdışı gibi, Londra. 02 Arena da 2 kere gösteri yaptım. Ama en büyük hedefim yanlız gittiğim turlarda en iyi hızlı satış rekorunu kırabilmek.
https://twitter.com/meli3s

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Justin Bieber & Will.i.am
» Justin Bieber - Dr. Bieber
» Justin Bieber - Fa La La
» Justin Bieber - That Should Be Me
» Justin Bieber - Up