Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'

YazarMesaj
bonnie.
Co-Admin
Co-Admin
bonnie.

Başarı Puanı : 142

Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'  Empty
MesajKonu: Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'    Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'  Icon_minitimePaz Ağus. 28 2011, 05:09

Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'  5rDF2
Neredeyse bir yıl önce rehabilitasyon merkezinde piskolojik üzerine tedavi gören genç Disney Yıldızı spot ışıklarını bir süre için terketmişti ama şimdi 'Unbroken' adlı müzik albümüyle büyük bit patlama yapmaya geliyor Albümünün ilk single'ı 'Skyscraper' onun için güçlü kalmayı ve şuana kadar hep yanında olan hayranlarına teşekkür etmek için yazmıştı. Demi Santa Monic'da E! News ile bir röportaj yaptı. Röportajda çoğunlukla tabiki de albümden bahsedildi.
Onlar beni herşeyde desteklediler ve benim için çok şey ifade ediyorlar. Tedavi olurken ve tedavim bittiğimde hep yanımda oldular. Şimdi 20 eylülde çıkacak yeni albümümü ve 'Skyscraper' single'ımı destekliyorlar. Unbroken temel olarak beni ve bu güne kadar kim olduğumu anlatıyor. Kırılmadım. (Unbroken'ın anlamı). Herşeyi yaşadıktan sonra hala güçlü bir gökdelen(skyscraper) gibi ayaktayım. 'Unbroken' albümde en sevdiğim parçaydı ve onu albümün adı yapmaya karar verdim. Albümde müthiş işbirlikçilerim var. Onlar Jason Derulo, Iyaz, Missy Elliot ve kayıtlar harika gitti!
Demi'nin yaşadıkları kötü şeylerden sonra ayakta kalmasına hepimiz sevindik. Skyscraper şarkısı zaten herşeyi anlatıyor. Onun adına şimdi çok iyi olduğu için çok mutluyuz. Umarız Demi en kısa sürede yaşadığı olayları anlatır. Bu arada Demi'nin albümündeki şarkılarının isimlerini görmek için tıklayın. Bir sürü düet ve güçlü şarkılar bizi bekliyor!
https://twitter.com/meli3s

Demi Lovato 'Herşeyi Yaşadıktan Sonra Güçlü Bir Gökdelen Gibi Ayaktayım'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato'ya Önce Evlenme Teklifi, Sonra Remix!
» Demi Lovato - Who Will I Be
» Demi Lovato - One And The Same
» Demi Lovato - Believe In Me
» Demi Lovato - Who Will I Be