Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato Seventeen Röportajı  765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato Seventeen Röportajı  765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato Seventeen Röportajı

YazarMesaj
chamberlain.
Co-Admin
Co-Admin
chamberlain.

Başarı Puanı : 145

Demi Lovato Seventeen Röportajı  Empty
MesajKonu: Demi Lovato Seventeen Röportajı    Demi Lovato Seventeen Röportajı  Icon_minitimeSalı Haz. 14 2011, 15:34

Hiç güzellik ürünü kullanıyor musun?
' Clear & Clear ürünleri hayatımı kurtardı! Uyanıp kalkıyorum ve Morning Burst Cleanser(Patlama Sabah Temizliyicisi )i kullanıyorum. Bana enerji veriyor çünkü patlama toplarının enerjisine sahip ve sonra Finishes Pore Perfecting Moisturize (Gözenekler için Bitiş Nemlendiricisi ) kullanıyorum.

Yüzünde hiç gözenek göremiyorum?
'Bu Pore Perfecting Moisturizer. Benim favorim! Sonra gece yatarken Deep Cleaning Astringent kullanıyorum. Ayrıca In-Shower Facial kullanmayı da çok seviyorum.Özellikle saçını kuruturken kullanmak harika.'

Kendine güvenini yükseltmek için hangi makyaj tipini kullanıyorsun?
'Kesinlikle renkli nemlendirici. Kalıplaşmış bir surat giymiş gibi hissettiğim için kapatıcıyı kullanmayı çok sevmiyorum, renkli nemlendirici çok kullanmadığında sana kapsamalı bir emniyet sağlıyor.'

Hiç iyi hissetme tavsiyen var mı?
'Sahnede kendime güvenim az olduğu zamanlar ve sabah her gün kalktığımda aynaya bakıyorum ve kendime ''Korkunç ve harika yaratıldın.''diyorum. Bu İncil'in bir ayeti hatta dindar değilsen her gün aynaya bakıp, çok güzel ve harika yaratıldığını söylersen kendinle ilgili çok iyi hissedersin.'

Demi Lovato Seventeen Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato CosmoGirl Röportajı
» Demi Lovato - Who Will I Be
» Gifler
» Demi Lovato - Everything You're Not
» Demi Lovato - Who Will I Be