Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı" 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı" 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı"

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı" Empty
MesajKonu: Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı"   Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı" Icon_minitimePaz Eyl. 29 2013, 16:19

Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı" Miley+Cyrus+Kokain'i+Sevmiyorum+Ama+Esrar+D%C3%BCnya'n%C4%B1n+En+%C4%B0yi+%C4%B0lac%C4%B1

Miley Cyrus, Rolling Stone dergisinin Ekim Sayısı için Josh Eells ile gerçekleştirdiği röportajında bazı içtiği ciddi anlamda zararlı olan maddeleri denediğini kabul etti ve kokain, MDMA ve esrar içince yaşadığı deneyimi anlattı.
Alıntı :
Esrar'ın dünyadaki en iyi ilaç olduğunu düşünüyorum. Bir kez *peyote içtim ve "Ay'a uğulayan kurt gördüm" Hollywood bir kokain şehridir fakat esrar çok daha fazla içilir. Bu tür uyuşturucuları içince mutluyuz -- Sosyal uyuşturucular... Sizin kapılarınızı açar. Bir banyoya kapanmanızı değil. Kokain'i gerçekten sevmiyorum. Çok iğrenç ve çok karanlık. Bu "90'lı yıllardan gelmek? gibi " ıyy
(Peyote Güney Amerika'da yetişen dikensiz bir kaktüs türüdür ve kurutulmuş dilimleri çiğnendiğinde içerdiği mescaline yüzünden halüsinasyona sebep olur) 

Miley Cyrus'ın bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Miley Cyrus:"Kokain'i Sevmiyorum, Esrar Dünya'nın En İyi İlacı"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus Esrar Aldı
» Miley Cyrus - See You Again
» Gifler
» Miley Cyrus - When I Look At You
» Miley Cyrus - Let's Dance