Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama Empty
MesajKonu: Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama   Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama Icon_minitimePerş. Eyl. 05 2013, 23:35

Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama Liam

Liam Payne'in yaşadığı apartmanda Pazartesi günü çok büyük bir patlama yaşandı.

The Mirror gazetesi göre Liam'ın Londra'daki çatı katının balkonundaki gaz ısıtıcısının havaya uçtuğunu ve evdeki 3 arkadaşının hastanelik olduğunu bildirdi. İkisinin çok ciddi yaralanmadığını, ama birinin yüzünün ve ellerinin yandığı, durumunun ağır olduğu söylentiler arasında.

Bir kaynak şöyle anlatıyor:
Alıntı :
Liam'ın arkadaşı ısıtma lambası için gaz doldurmaya gitmişti. Bir tür kaza olmuş ve tüm balkon alevler arasında havaya uçtu. 
Genç şarkıcının olay sırasında evde olduğu, itfaiye güçlerinin onlarla birlikte apartmandaki çok sayıda insanı tahliye ettiği ve yaklaşık 35 itfaiye erinin yangını zorlukla söndürebildiği bildirildi.

Liam Payne'in 2 alt katında yaşayan komşusu olayları şöyle anlatıyor:
Alıntı :
Olay gerçekleştiğinde akşam saat 10 gibiydi. Dışarıda oturuyordum ve burnuma güçlü bir yanık kokusu geldi. Yukarıya baktım ve alevleri gördüm. Tek gördüğüm turuncu parıltılardı, alevler oldukça büyüktü. Patlama sesini duydum ve itfaiyeye haber verdim. Hemen merdivenlerden aşağı, dışarı çıktık...Sonra birisi elinde bir kıyafet parçasıyla çığlık atarak dışarı çıktı. İtfaiye erlerine yardım eden bir çocuğun, yardım sırasında yüzü yanmıştı. Herkes tahliye edildi ve yangın söndürülene dek kimsenin içeri girmesine izin verilmedi. 

Liam Payne'in Dairesinde Büyük Patlama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liam Payne:"Liam Hemsworth çok şanslı biri."
» Büyük aşk sona erdi!
» Justin Bieber'a Büyük Seks Şoku!
» Justin Bieber Yaşından Büyük Şarkılar Mı Dinliyor ?
» Justin Bieber Paris'te Büyük Tehlike Atlattı!