Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti Empty
MesajKonu: One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti   One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti Icon_minitimeSalı Ağus. 27 2013, 17:47

One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti One+direction+2013+mtv+vma+da+%C3%B6d%C3%BCl+al%C4%B1rken+yuhaland%C4%B1+Lady+Gaga+teselli+g%C3%B6sterdi+teenmgzn

2013 Mtv Video Müzik Ödüllerinde ilgi çeken bir konu ise One Direction'ın "En İyi Yaz Şarkısı" ödülünü alırken yuhalanması oldu. One Direction ödül alırken yuhalanma seslerine tepki gösterirken kameralara yansıyan Gaga, yanında oturan arkadaşına One Direction'a yapılan yuhalanmaya karşı ortamı terk etmek istediğini söyledi ve ekledi:
Alıntı :
"Ben buradan ayrılmak istiyorum. Burada kalamam çünkü insanların yuhalama sesi ile aynı ortamda olmak istemiyorum."
dedi ve salondan ayrılıp One Direction'ın kulisine gitti.  Lady Gaga'ın One Direction'a kuliste ise:
Alıntı :
"Ben sadece sahip olduğunuz bu başarının her bir parçasını hakettiğinizi söylemek istiyorum." söylediği öğrenildi.
  Grupla ilk kez bir araya gelen 27 yaşındaki şarkıcı, geceden hatıra olarak One Direction grubu ile bir de fotoğraf çektirdi.

One Direction Yuhalandı, Gaga Teselli Etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» One Direction
» One Direction LOL!
» Şarkı Sözleri
» Pazarda One Direction :D
» One Direction Röportajı