Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!" 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!" 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!"

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!" Empty
MesajKonu: Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!"   Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!" Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21 2013, 17:26

Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!" YEN%C4%B0LOGOHABER+copyE! kanalının Fashion Police programına konuşan Miley Cyrus, nasıl büyüdüğünü ve imajını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. Kısaca tüm bu büyüme olayını 'ergenlik' olarak nitelendiriyor.  Miley Disney yıldızı olarak gösterildikten sonra yani Hannah Montana dizisinde şöhreti yakaladıktan sonra değişmeye başladığında insanlar tepki göstermişti. Peki Miley bu konuda kendini nasıl hissediyor;

Alıntı :
"Bence insanlar gerçekten benim bir robot falan olduğumu düşünüyorlar, Burbank'teki Disney binasında yapılan bir robot.. İnsanlar aynen böyle, 'Çocukluktan yetişkinliğe nasıl geçiş yaptın?' Bende buna başından beri herkesin geçirdiği ergenlik deniliyor diyorum. Sadece büyüyorum, sende buna odaklanıyorsun ve ağzın açık kalıyor. 

Uzun süre başka TV ve filmlerde oyunculuk yaptıktan sonra Miley, ayrıca müzik kariyerinin kendisini canladırdığını ve performanslarını 'gerçek' yapmak için istekli olduğunu söylüyor.

Alıntı :
İnsanların gerçekten nasıl gerçek bir insan gibi olduğumu anlamadıklarını düşünüyorum. Yaptığım tüm klipler, müziğimde yaptıklarım.. sadece hepsinin gerçekten dürüst olmasını istedim. Kendimi uzun süredir bir karakter gibi hissettim ve şimdi ise sadece performanslarımın ve tüm kliplerimin gerçekten 'gerçek' olmasını istedim.
Miley'nin yeni albümü BANGERZ 8 Ekim'de çıkacak.

Miley Cyrus: "Herkes Benim Bir Robot Olduğumu Düşünüyor!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus - See You Again
» Gifler
» Miley Cyrus - When I Look At You
» Miley Cyrus - The Climb
» Miley Cyrus’dan mini şov