Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı!

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! Empty
MesajKonu: Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı!   Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 21 2013, 17:24

Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! YEN%C4%B0LOGOHABER+copyDemi Lovato dün 21. yaşına girdi. Şarkıcı ve X-Factor'de jürilik yapan Demi, Me to We ile 21.yaş gününde gönüllü olarak Kenya'da bulunan Maasai Mara bölgesine gitti. Arkadaşları ve ailesi ile birlikte, Demi zamanın çoğunu yerel öğrencileri tanıma ve yeni bir Free The Children okulu oluşturmak için yerel topluluk üyeleri ile birlikte çalışarak geçirdi.

Alıntı :
"21. yaş günümün bir dönüm noktası olmasıyla birlikte büyük bir doğum günü partisi yerine unutamayacağım ve anlamlı bir şekilde kutlamak istedim. Free The Children gönüllülüğün de Me to We ile seyahat etmenin beni bana en yakın insanlarla hiçbir zaman unutamayacağım hayat değiştiren bir deneyim fırsatı vereceklerini biliyordum. Ayrıca böyle bir organizasyon ile çalışmak, geçtiğimiz birkaç yıl içerisinde yurt çapında gençlerin tüm inanılmaz çabaları sonucunda yapılan harika işi ilk elden görmek inanılmazdı."
Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! 7bpuboCsDemi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! FkVfw0jsDemi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! 7bpuboCsDemi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı! FkVfw0js

Demi Lovato, Doğum Gününü Kenya'da Kutladı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato'nun Büyük Doğum Günü Planları
» Demi Lovato'dan Erken Doğum Günü Partisi
» Demi Lovato'nun 19. Doğum Gününden Yeni Fotoğraflar
» Gifler
» Demi Lovato - Who Will I Be