Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! " 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! " 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! "

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! " Empty
MesajKonu: Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! "   Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! " Icon_minitimePaz Mayıs 12 2013, 15:43

Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! " Demi+lovato+teenmgzn

Demi Lovato yıllardır eleştiri oklarıyla karşı karşıya kaldı fakat o yaşadığı güzel deneyimleri genç kızlara aktarmak için geri dönüyor. Acuvue 1 Gün ortaklığı sayesinde gençlerin kendilerine olan güvenlerini ortaya çıkartmak için bir rol modeli ve aynı zamanda akıl hocası olarak karşımıza çıkan 21 yaşındaki başarılı şarkıcı Teen Vogue ile harika bir röportaj gerçekleştirdi.

Soru : Acuvue 1 Gün' nasıl dahil oldun?
Demi Lovato: Gençlerin hayallerini gerçekleştirmelerini sağlayacak inanılmaz bir yarışma yaptıklarını duydum. Ben sadece inandığın şeyin peşinden gitmen gerektiğine inanıyorum yani bu işin kesinlikle bir parçası olmam gerektiğini hissettim.
Soru: Çocukken gelecek hayallerin neydi?
Demi Lovato: Her zaman müzisyen ya da oyuncu olmak istiyordum. Ne yapmam gerektiğini ne olmak istediğimi biliyordum.
Soru: O zamanlar ilham aldığın biri var mıydı?
Demi Lovato : Shirley Temple'a baktım 5 yaşındayken bir süperstar olmuş bende bunu yapabileceğimi düşündüm! Herkes gibi bende Kelly Clarkson, Christina Aguilera ve Whitney Houston'a hayranım.
Soru: Danışman olmak senin için ne ifade ediyor?
Demi Lovato : Rehber olan kişi onları dinler ve yardımcı olmaya çalışır. Onların karşısındaki kişiye inanması gerekir.

Soru: Geriye dönüp baktığınızda kendin için ne gibi tavsiyede bulunurdun?
Demi Lovato : Sadece sabırlı ol ve normal bir çocuk gibi anının tadını çıkart!
Soru: Günlük uyguladığın güzellik esasların neler?
Demi Lovato : Çantamda her zaman gözlüklerimi bulundururum. Onlar olmadan tam anlamıyla kör gibiyim. Araba süremezsem hiç bir şey yapamam.Sonra dudak kremi ve bir de kapatıcı.
Soru: Uyguladığın ve önermek istediğin güzelliğik sırrın var mı?
Demi Lovato : Günün sonunda makyajınızı silin. Cilt bakım rutini gerçekten çok önemli. Bu sizin cildiniz için yapabileceğiniz en önemli şey.

Demi Lovato: "İnandığınız Şeyin Peşinden Gidin! "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gifler
» Demi Lovato - Everything You're Not
» Demi Lovato - Here We Go Again
» Demi Lovato - One And The Same
» Demi Lovato - Who Will I Be