Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı 765939a
Pretty Little Liar Türkiye Fan forumuna hoşgeldiniz. =)
Pretty Little Liars ile ilgili aradığınız her türlü bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
Üye olup,siz de hemen bu aileye katılabilirsiniz. =)

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı 765939a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PRETTY LITTLE LIARS FAN SİTESİ 2010©

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı

YazarMesaj
adeline
PLL Fan Delisi Üye
PLL Fan Delisi Üye
adeline

Başarı Puanı : 5

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı Empty
MesajKonu: Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı   Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı Icon_minitimePaz Mayıs 12 2013, 15:31

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı YEN%C4%B0LOGOHABER Demi Lovato 13 Mayıs Pazartesi günü çıkacak olan yeni albümü Demi hakkında konuşmak için The Ellen DeGeneres Show programına katıldı. Ellen, 20 yaşındaki şarkıcı sürekli havaalanında yastıkla kendisini gizlediğinden dolayı 'I Love Ellen' yazılı bir yastık hediye etti. Demi Lovato yanında yastık taşımasının nedenini ise şöyle açıklıyor;
Daha sonra üzgün olmaktan ve bir aptal gibi görünmek yerine yanımda büyük bir yastık taşımak her zaman çok daha iyi. Ben her zaman um.. her zaman.. Kaldığım otellerden bir yastık ç/alıyorum.
Sürekli saç değiştirmesinin nedenini açıklıyor;
Sık sık değiştiriyorum.. ki duymuşsundur bende Bi-polar(değişkenlik) hastalığı var. Bu yüzden saçımı çok değiştiriyorum. Siyah, brunette, kırmızı(turuncumsu kırmızı), pembe ve mavi yaptım.

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı JyY8oLQsDemi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı 5FGgKZqsDemi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı JyY8oLQsDemi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı 5FGgKZqs

Demi Lovato Sürekli Saç Değiştirmesinin Nedenini Açıkladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato - Who Will I Be
» Demi, Justin ile Düet Yapmayacağını Resmen Açıkladı
» Gifler
» Demi Lovato - Everything You're Not
» Demi Lovato - Here We Go Again